Darbo laikas

Darbuotojų darbo laiko apskaitos sistema skirta kurti, koreguoti darbo grafikų šablonus, juos priskirti darbuotojams, generuoti, koreguoti, derinti, tvirtinti ir saugoti darbo laiko apskaitos žiniaraščius ir kt.  Sistemoje darbuotojų darbo laiko apskaita vykdoma pagal Lietuvos Respublikos darbo kodekso nuostatas bei kitus Lietuvos Respublikos teisės aktus, reglamentuojančius darbuotojų darbo laiko apskaitą.

X

Užsakymo forma

IŠBANDYK nemokamai Labbis BONUS Mini sistemą visą mėnesį NEMOKAMAI. Tereikia UŽPILDYTI šią formą ir per vieną darbo dieną atsiųsime specialiai jums sugeneruotą nuorodą prisijungti prie sistemos. Po mėnesio, nepareiškus noro pratęsti darbą su sistema, ją automatiškai deaktyvuosime.


Paprasta naudoti -Maksimaliai automatizuota

  • Paprastas ir patogus vartotojui darbo grafikų šablonų sukūrimo funkcionalumas, kas leis stebėti kaip darbuotojai dirba kiekvieną dieną.
  • Automatiškai formuojami visų darbuotojų darbo laiko apskaitos žiniaraščiai, kurie yra Lietuvos Respublikos teisės aktais nustatytos formos ir juose matoma visa reikalinga informacija (informacija, kuri jau yra įvesta į sistemą užpildoma automatiškai).
  • Darbo laiko apskaitos žiniaraščiuose užtikrinamas darbo laiko apskaitos kontrolės mechanizmas.
  • Darbo laiko apskaitos žiniaraščius taip pat galima koreguoti ir rankiniu būdu.
  • Darbuotojai savo darbo grafikus mato savo asmeniniame profilyje, esant poreikiui darbuotojas gali užpildyti prašymą dėl darbo grafiko pakeitimo, tokiu atveju sistema automatiškai pasirūpina darbo sutarties koregavimu.
  • Su darbo laiku susijusius dokumentus galima atspausdinti.
  • Galimybė užpildyti, užtvirtinti ir atsispausdinti elektroninius žiniaraščius ar kitus su darbo laiku susijusius dokumentus Interneto naršyklės pagalba (intranete ir internete).
  • Elektroninius žiniaraščius gali patvirtinti tik tam paskirti atsakingi asmenys. Žiniaraščių patvirtinimo tvarka numatoma diegimo metu.
  • Sistemoje nustatyta kontrolė tarp suvestų darbo užmokesčio skaičiavimui skirtų dokumentų ir įrašų darbo laiko apskaitos žiniaraščiuose.

Kam ji naudinga?

ORGANIZACIJAI

Darbuotojai įtraukiami į savo darbo laiko grafikų stebėjimą ir turi galimybę Juos koreguoti pildydami prašymus dėl pakeitimų. Po prašymų patvirtinimo sistema pati pakoreguoja darbo sutartį – jos nereikia perrašyti.

VADOVAMS

Diegimo metu numatyta žiniaraščių tvirtinimo tvarka tik atsakingiems asmenims suteikiama galimybė juos tvirtinti. Interneto naršyklės pagalba juos galima ne tik pildyti bei tvirtinti, bet ir atspausdinti. Sistema leidžia stebėti automatiškai sugeneruotus (iš sistemoje įvestų duomenų) darbuotojų kiekvienos dienos darbo grafikus.

Darbuotojų informacija yra saugi ir kontroliuojama.