Licencijų apskaita

Gyventojams ir Savivaldybei – taupo kaštus ir laiką užsakant bei išduodant licencijas verstis prekyba licencijuojamais produktais ar leidimus reglamentuotai veiklai.

X

Užsakymo forma

IŠBANDYK nemokamai Labbis BONUS Mini sistemą visą mėnesį NEMOKAMAI. Tereikia UŽPILDYTI šią formą ir per vieną darbo dieną atsiųsime specialiai jums sugeneruotą nuorodą prisijungti prie sistemos. Po mėnesio, nepareiškus noro pratęsti darbą su sistema, ją automatiškai deaktyvuosime.


DRAUGIŠKAS
licencijų ir leidimų portalas - elektroninės paslaugos gyventojams

Saugios el. paslaugos leis gyventojams užsisakyti leidimus ir licencijas, gauti informaciją apie turimas licencijas, jų pratęsimo sąlygas bei galiojimo užtikrinimo galimybę. Visiems pasiekiama statistinė informacija didins viešumą ir ugdys piliečių draugiškumą, apklausos įtrauks gyventojus į sprendimų priėmimą, o naujienų prenumerata didins informacijos sklaidą.

LILIS – tai vienoje integruotoje platformoje standartizuoti ir supaprastinti licencijų ir leidimų valdymo procesai. LILIS veikia dokumentų valdymo sistemos Logas aplinkoje.

PATOGI
Jūsų klientams ir darbuotojams

Analizės metu išgryninamos ir įdiegiamos Jūsų įstaigos licencijų ir leidimų valdymui būtinos funkcijos, sukuriamas unikalus dizainas išorės portalui arba priderinamas prie jau veikiančios Jūsų svetainės.

LILIS padidins darbo efektyvumą, sprendimų skaidrumą, piliečių dalyvavimą, visuomenės saugumą.

Tai daugiau nei vidinė sistema.

LILIS suteikia galimybę išorės vartotojams - gyventojams, įmonėms bei partneriams saugiai jungtis prie sistemos per interneto naršyklę ir atlikti tik jiems priskirtus veiksmus bei užduotis ar pasiekti duomenis.

LILIS veiklos kokybė nepriklauso nuo interneto ryšio kokybės/greičio.

ATVIRA SISTEMA,

integruota su išorės sistemomis, registrais, Jūsų internetine svetaine

Pasitelkiant naujausias technologijas, garantuojama sklandi ir saugi sąsaja su išorės sistemomis ir registrais, automatizuotai keičiantis duomenimis ar dokumentais.

SAUGI IR PATIKIMA

informacinė sistema savivaldybei ir gyventojams

Licencijų ir leidimų tvarkymas – registravimas, pildymas, tikslinimas, sustabdymas, sustabdymo panaikinimas, galiojimo panaikinimas, galiojimo stebėsena.

Valstybės rinkliavų valdymas ir apskaita – dinamiškos rinkliavos apskaičiavimo formulės, koreguojamos be programuotojų pagalbos; įmokų srautinis įvedimas ar importas.

El. parašas – galimybė pasirašyti teikiamus dokumentus el. parašu.

E. pristatymas – el. pašto dėžutės gyventojams suteikimas.

El. paslaugos gyventojams – leidimų prašymai, pasirašymas per VIISP, priminimai apie galiojimo pabaigą sms ar el. paštu.

Spausdinimo valdymas – formos, dublikatai, įrenginiai.

Pranešimų valdymas – automatinis elektroninių informacinių pranešimų siuntimas licencijų ir leidimų turėtojams.

Ataskaitų rengimas – ataskaitos iš visų duomenų, palyginamosios ataskaitos, siuntimas į įvairius įrenginius, pdf, xls formatai.

Statistinė informacija valdymui – galimybė analizuoti išduodamus licencijų ir leidimų kiekius bei kitimo tendencijas.

Rinkliavos už licencijas – galimybė iš viešai publikuojamos skaičiuoklės gyventojams patiems susiskaičiuoti licencijų ar leidimų kainas bei sumokėti rinkliavų mokesčius.

QR kodai – išduodamų licencijų greitas identifikavimas ir atpažinimas/tikrinimas.

Dokumentų, užduočių ir procesų valdymas – leidimų ir licencijų, kaip el. dokumentų, saugojimas bei valdymas.