Sėkmės istorijos

Pagreitinkite savo verslą.
Prisijunkite prie TOP lietuvos įmonių

UAB „Rūta“

Veiklos procesų valdymo sistemos diegimas

UAB „Rūta“ pasitikėdama Labbis komanda iš esmės patobulino savo verslo ir finansų valdymo bei gamybos procesus. Įdiegta pilna veiklos procesų valdymo sistema:

  • Užsakymai pardavimui;
  • Automatinis užsakymų gamybai sukūrimas;
  • Gamybos vykdymas;
  • Pajamavimas;
  • Automatinis pardavimų sukūrimas.

UAB „Rūta“ nuolat siekia tobulinti gamybos technologijas, gaminamus produktus bei teikiamas paslaugas, todėl įmonei sukurtas papildomas „Laboratorijos“ modulis leidžiantis tiksliai suskaičiuoti reikiamą žaliavų kiekį atsižvelgiant į norimą pagaminti produkcijos kiekį, paskaičiuotas reikiamas žaliavų kiekis perkeliamas į technologines korteles ir vykdomas perskaičiavimas.

Sistemos dėka taip pat sėkmingai vykdoma visa gamybos apskaita, sandėlių valdymas, pardavimo užsakymų ir pačių pardavimų valdymas.

Pardavimų fiksavimui atliktos integracijos su delninukais, tokiu būdu užsakymai pardavimui sujungiami su sistema ir kasos aparatais.

Įdiegus Labbis sistemą, tikime, kad UAB „Rūta“ veiklos rezultatyvus ir efektyvumas stipriai padidės.

Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Sutikti ir uždaryti“ arba toliau tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi. Daugiau informacijos apie slapukus.
Sutikti ir uždaryti