L4.PRO funkcionalumas

Daugiau nei galite tikėtis

L4.PRO - sistema sujungianti visą veiklos grandinę ir suvienijanti visus įmonės procesus.

Šios sistemos vartotojai gali būti ne tik įmonės darbuotojai, nes sistema suteikia saugų kelią jungtis ir išoriniams vartotojams. Sistema taip pat yra integruota su partnerių ar klientų sistemomis ir portalais. Pabrėžtinas sistemos lankstus konfigūravimas bei integracijos plačios galimybės.

SUJUNGIA VISĄ VEIKLOS GRANDINĘ,

todėl taupo Jūsų laiką ir išlaidas.

IT sprendimų maksimali nauda pasiekiama tik tuo atveju, kai yra apjungiami visi veiklos procesai - nuo ryšių su klientais, planavimo ir biudžetavimo, gamybos, pardavimo ir logistikos iki rezultatų analizės ir veiklos rodiklių stebėsenos.

SUVIENIJA VISUS ĮMONĖS PROCESUS,

todėl suteikiama galimybė dirbti su viena ir vieninga veiklos valdymo sistema.

Veiklos procesų tęstinumas nedubliuojant jokių duomenų gali būti pasiektas tik automatizuojant visus įmonės procesus – nuo personalo apskaitos ir valdymo, dokumentų valdymo iki finansų valdymo ir apskaitos.

L4.PRO INTEGRUOJAMA

su partnerių ar klientų sistemomis ir portalais, todėl nereikės dubliuoti ne tik vidinių duomenų įvedimo.

Tai atvira sistema. Pasitelkiant naujausias technologijas, garantuojama sklandi ir saugi sąsaja su išorės sistemomis, automatizuotai keičiantis duomenimis, failais ar dokumentais.

VARTOTOJAI –

ne tik vidiniai įmonės darbuotojai.

Tai daugiau nei vidinė ERP sistema.

L4.PRO suteikia galimybę išorės vartotojams saugiai jungtis prie sistemos ir atlikti jiems priskirtas operacijas ar pasiekti duomenis.

LANKSČIAI KONFIGŪRUOJAMA,

todėl sistema ekonomiška eksploatavimui. Visi įrankiai yra patogūs ir skirti galutiniam vartotojui.

Sistemoje sukurta visa eilė konfigūravimui skirtų įrankių, kurių pagalba be jokio programavimo Jūs ar sistemos administratoriai pritaikys sistemą Jūsų ar įmonės poreikiams.

Ekranų modeliavimo įrankio pagalba nesudėtingai parinksime norimus ekrane matyti laukus bei sudėliosime juos norima tvarka.

Užklausų kūrimo įrankio pagalba sukursime individualias ar grupei vartotojų skirtas užklausas bei patalpinsite jas užklausų bibliotekoje tolimesniam naudojimui.

Dokumentų formų rengimo įrankio pagalba sumodeliuosite pirminių buhalterinių, pardavimo ar personalo dokumentų formas, parengsite sutarčių, įvairių raštų šablonus su automatiškai įkeliamais laukais iš sistemos registrų.

Informacijos išvedimo valdymas yra skirtas tam, kad pats vartotojas sąrašų pavidalu galėtų atsispausdinti ar perduoti duomenis į kitą įrenginį. Todėl galėsite atspausdinti visą ekrane matomą informaciją.

Registrų kūrimo įrankio pagalba sukursite papildomus registrus, reikalingus detalesniam sistemos objektų, tokių kaip prekės, paslaugos, adresai, padaliniai, išsilavinimas, vartotojai ir kiti, aprašymui. Labai svarbu tai, kad naujai sukurti laukai bus matomi atliekant visas sistemos funkcijas.

Čia paminėti tik įrankiai, kurie yra visoje L4.PRO sistemoje. Atskiri sprendimai  Bonus, Logas ar Konto turi savo veiklos srities konfigūravimui skirtus įrankius.

PLATI INTEGRACIJA

su technine įranga

Jei L4.PRO dar nėra sukurta sąsaja su Jūsų turima technika, mes tai atliksime kokybiškai.

Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Sutikti ir uždaryti“ arba toliau tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi. Daugiau informacijos apie slapukus.
Sutikti ir uždaryti