Labbis4.PRO - veiklos valdymo informacinė sistema

Kas tai? Kam ji skirta?

Labbis4.PRO susideda iš tarpusavyje integruotų sistemų rinkinio, skirto registruoti, saugoti, tvarkyti ir analizuoti duomenis iš finansų, personalo, dokumentų, sutarčių, gamybos, logistikos, išlaidų ir turto valdymo, buhalterinės apskaitos, veiklos planavimo, projektų administravimo bei ryšių su klientais valdymo veiklos sričių. 

Daug sistemų, bet VIENINGA

Labbis4.PRO sudaro net 12 sistemų: Personalo ir darbo užmokesčio valdymui, Procesų ir dokumentų valdymui, Finansų valdymui ir apskaitai, Biudžetavimui ir planavimui, Turto valdymui, Paslaugų valdymui, Sąskaitų valdymui, Gamybos apskaitai, Klientų valdymui, Sutarčių valdymui, Verslo įžvalgai bei Pranešimų valdymui, galinčių veikti savarankiškai kaip atskiros saugios ir patikimos sistemos arba kaip vieninga veiklos valdymo sistema.

PALAIKOMA, todėl patikima

Nuolatos vystoma ir tobulinama sistema, leidžiami tiek dideli, tiek maži naujinimo paketai pagal klientų poreikius, įstatymų pokyčius bei technologijų pasikeitimus.

MODERNI, nes sukurta naudojant naujausias technologijas

Šiuo metu Jums pristatome sistemos versiją Labbis4.PRO, sukurtą naudojant naujausias Microsoft technologijas. Dėl unikalaus technologinio sprendimo sistema veikia greitai ir patikimai. Ji pasiekiama per internetą, nes instaliuojama tik tarnybinėje stotyje (serveryje) ir veikia debesų ir virtualaus dedikuoto serverio aplinkoje.