Labbis4.PRO - veiklos valdymo informacinė sistema

Kam ji naudinga?

   Sujungia visą veiklos grandinę, todėl taupo jūsų laiką ir įmonės kaštus.

IT sprendimų maksimali nauda pasiekiama tik tuo atveju, kai yra apjungiami visi veiklos procesai - nuo ryšių su klientais, planavimo ir biudžetavimo, gamybos, pardavimo ir logistikos iki rezultatų analizės ir veiklos rodiklių stebėsenos. 

   Suvienija visus įmonės procesus. Jūs galėsite dirbti su viena ir vieninga veiklos valdymo sistema.

Veiklos procesų tęstinumas nedubliuojant jokių duomenų gali būti pasiektas tik automatizuojant visus įmonės procesus – nuo personalo apskaitos ir valdymo, dokumentų valdymo iki finansų valdymo ir apskaitos.

  Labbis4.PRO integruojama su partnerių ar klientų sistemomis ir portalais, todėl nereikės dubliuoti ne tik vidinių duomenų įvedimo.

Tai atvira sistema. Pasitelkiant naujausias technologijas, garantuojama sklandi ir saugi sąsaja su išorės sistemomis, automatizuotai keičiantis duomenimis, failais ar dokumentais.

 Vartotojai, ne tik vidiniai įmonės darbuotojai.

Tai daugiau nei vidinė ERP sistema. Labbis4.PRO suteikia galimybę išorės vartotojams saugiai jungtis prie sistemos ir atlikti jiems priskirtas operacijas ar pasiekti duomenis.

 Lanksčiai konfigūruojama, todėl sistema ekonomiška eksploatavimui. Visi įrankiai yra patogūs ir skirti galutiniam vartotojui.

Sistemoje sukurta visa eilė konfigūravimui skirtų įrankių, kurių pagalba be jokio programavimo Jūs ar sistemos administratoriai pritaikys sistemą Jūsų ar įmonės poreikiams.

Ekranų modeliavimo įrankio pagalba nesudėtingai parinksime norimus ekrane matyti laukus bei sudėliosime juos norima tvarka.

Užklausų kūrimo įrankio pagalba sukursime individualias ar grupei vartotojų skirtas užklausas bei patalpinsime jas užklausų bibliotekoje tolimesniam naudojimui.

Dokumentų formų rengimo įrankio pagalba sumodeliuosime pirminių buhalterinių, pardavimo ar personalo dokumentų formas, parengsime sutarčių, įvairių raštų šablonus su automatiškai įkeliamais laukais iš sistemos registrų.

Informacijos išvedimo valdymas skirtas pačiam vartotojui atspausdinti ar į kitą įrenginį perduoti duomenis sąrašų pavidalu. Jūs galėsite atspausdinti visą ekrane matomą informaciją.

Registrų kūrimo įrankio pagalba sukursime papildomus registrus, reikalingus detalesniam sistemos objektų, tokių kaip prekės, paslaugos, adresai, padaliniai, išsilavinimas, vartotojai ir kiti, aprašymui. Labai svarbu tai, kad naujai sukurti laukai bus matomi atliekant visas sistemos funkcijas.

Čia paminėti tik įrankiai, kurie yra visoje Labbis4.PRO sistemoje. Atskiri sprendimai - Bonus, Logas ar Konto - turi savo veiklos srities konfigūravimui skirtus įrankius.

 Nuolat vystoma, tobulinama ir palaikoma. Jūs neturėsite rūpesčių dėl įstatymų kaitos.

Nuolatos vystoma ir tobulinama sistema, leidžiami tiek dideli, tiek maži naujinimo paketai pagal klientų poreikius, įstatymų pokyčius ar technologijų pasikeitimus.

 Plati integracija su technine įranga. Jei Labbis4.PRO dar nėra sukurta sąsaja su Jūsų turima technika, mes tai atliksime kokybiškai.