KONTO - finansų valdymo ir buhalterinės apskaitos sistema

Kam ji naudinga?

Sistema Konto atitinka tarptautinius apskaitos standartus.

Galėsite formuoti finansinę atskaitomybę pagal Lietuvos Respublikos buhalterinės apskaitos įstatymus ir, esant poreikiui, pagal motininei įmonei galiojančius įstatymus ar tvarkas be jokio operacijų įvedimo dubliavimo.

Orientuota į valdymą, pagrįstą išsamiais ir savalaikiais duomenimis.

Sprendimus galėsite pagrįsti operatyvia, išsamia ir koncentruota informacija. Saugomi tiek pirminiai duomenys ir dokumentai, tiek apjungti ir apdoroti duomenys.

Turėsite patikimus duomenis valdymui: vidinio audito funkcija saugo pilną istoriją apie naudotojo atliktus veiksmus, naudotojų teisių ir vaidmenų sistema garantuoja saugią prieigą prie leidžiamos informacijos ir leidžiamų operacijų.

Konto yra labai ekonomiška. Didžiąją dalį konfigūravimo darbų galėsite atlikti patys, patogiai ir be jokio programavimo.

Yra sukurti sistemos valdymo įrankiai: ekranų ir pirminių dokumentų formų dizaineris – tai galimybė naudotojui pačiam kurti asmenines ekranų formas, pirminius dokumentus, įtraukiant skaičiuojamus laukus, paveikslėlius; informacijos paieškos sistema greitam duomenų suradimui; naudotojų pagalbos sistema - pasiekiama iš kiekvieno sistemos lauko; kontrolės priemonės apsaugančios naudotoją nuo klaidų.