KONTO - finansų valdymo ir buhalterinės apskaitos sistema

Kas tai? Kam ji skirta?

Konto skirta Finansų valdymui ir buhalterinei apskaitai, apimanti didžiosios knygos, atsargų, pirkimų, pardavimų, kasos ir banko, atsiskaitymų ir turto buhalterinę apskaitą, ataskaitas VMI, Statistikai, finanisnei analizei, valdymui bei įžvalgai. Naudotojo sąsajos ir duomenų lygyje integruota su LogasBonus bei kitomis Labbis4.PRO sistemomis. Ši savybė suteikia galimybę verslo informacijos apskaitą stebėti kaip vieningą nenutrūkstamą procesą bei laiku įžvelgti verslo plėtros galimybes ir pokyčius.

PALAIKOMA, todėl patikima.

Nuolatos vystoma ir tobulinama sistema, leidžiami tiek dideli, tiek maži naujinimo paketai pagal klientų poreikius, įstatymų pokyčius bei technologijų pasikeitimus.

Jūs neturėsite rūpesčių dėl įstatymų kaitos.

Tuo pasirūpinsime mes, sistemoje laiku ir kokybiškai įdiegdami įstatymų pokyčius. Mumis pasitiki daugiau kaip 600 Konto klientų.

MODERNI, nes sukurta naudojant naujausias technologijas.

Šiuo metu Jums pristatome sistemos Labbis III naują versiją Konto, sukurtą naudojant naujausias Microsoft technologijas. Dėl unikalaus technologinio sprendimo sistema veikia greitai ir patikimai. Ji pasiekiama per internetą, nes instaliuojama tik tarnybinėje stotyje (serveryje) ir veikia debesų ir virtualaus dedikuoto serverio aplinkoje.