Įvykiai

2017-09-14

Sukurta Labbis4.PRO sąsaja su E.sąskaita

Atnaujinus Labbis4.PRO sistemos versiją sutaupysite laiko ir išvengsite klaidų. Jums nereikės dubliuoti sąskaitų faktūrų dviejose sistemose.

Kaip žinia, Registrų centrui įgyvendinus projektą "Elektroninės paslaugos "E. sąskaita" sukūrimas", prekių, paslaugų, darbų tiekėjai, vykdantys viešųjų pirkimų sutartis, turi teikti elektronines PVM sąskaitas faktūras, sąskaitas faktūras, kreditinius ir debetinius dokumentus bei avansines sąskaitas internetu.

Siekdami supaprastinti sąskaitų teikimą/gavimą į/iš E.Sąskaita portalo, sukūrėme automatinį apsikeitimą duomenimis tarp sistemų Labbis4.PRO ir E.sąskaita sistemų.

Plačiau apie tai skaitykite Klientų skiltyje, prisijungę prie klientų konsultavimo sistemos "Help Desk".

2016-11-01

Portalas elektroninei registracijai į Kauno rajono vaikų darželius

Sukūrėme adaptyvaus šiuolaikiško dizaino portalą elektroninei registracijai į Kauno rajono vaikų darželius. Prisijungę prie jo (darzeliai.krs.lt) tėvai ar globėjai savarankiškai gali užpildyti elektroninę prašymo švietimo įstaigoms formą, papildyti prašymą ir stebėti jo vykdymo būklę.

Sistemoje išsaugomi visi duomenų įvedimo ir redagavimo veiksmai. Fiksuojama data, laikas ir operaciją atlikęs asmuo. Pageidaujančių lankyti ir laukiančių vaikų eilės sudaromos automatiškai kiekvienai švietimo įstaigai. Teikiant prašymą elektroniniu būdu nereikia pažymos apie vaiko deklaruotą gyvenamąją vietą. Pateikti duomenys automatiškai patikrinami Gyventojų registro duomenų bazėje.

„Nauja priėmimo tvarka yra atviresnė tėvams. Ji priimta, siekiant didinti registracijos ir vaikų eilių sudarymo skaidrumą“, – sakė Kauno rajono savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vyr. specialistė Asta Simanauskienė.

2016-09-15

Labbis 4.PRO ir Labbis III pritaikymas i.MAS

Sistema jau pritaikyta automatiniam duomenų teikimui į VMI sistemą i.MAS: PVM sąskaitų faktūrų registrų teikimui į i.SAF, bei važtaraščių ir kitų krovinių gabenimo dokumentų duomenų teikimui į i.SAF.

Norėdami sužinoti daugiau arba užsisakyti sistemos naujinimą, prisijukite prie Klientų aptarnavimo sistemos: http://help.labbis.lt

 

2016-09-08

1-a vieta "IT Lyderiai 2016" konkurse "Workflow Management" kategorijoje

IT parodoje Lenkijoje "IT Future 2016", UAB Labbis dalyvavo IT lyderių konkurse, kurio tikslas yra pasirinkti ir apdovanoti tiekėjus, siūlančius labiausiai novatoriškus ir efektyvius produktus, paslaugas ir sprendimus.

"Workflow Management" kategorijoje laimėjome 1-ąją vietą, aplenkdami tokias įmones kaip Fujitsu.

2016-07-04

IT FUTURE EXPO Paroda Lenkijoje

UAB „Labbis“ dalyvauja 2016 09 08 vyksiančioje IT parodoje Lenkijoje http://warszawa.itfuture.pl/.

Tarptautinei rinkai pristatysime procesų ir dokumentų valdymui skirto sprendimo Logas naujovę – išmanųjį dokumentų skenavimą: skeneris + OCR + Logas duomenų apdorojimo procesai.

Plačiau.

2016-06-02

Atnaujintos ataskaitų rengimo galimybės Labbis 4.PRO - KPI‘s, ataskaitos mobiliems, dinaminės ataskaitos, Excel ir BI darbastalis

Labbis 4.PRO sistemos (Logas, Bonus, Konto ir kitos 12 sistemų) ataskaitų rengimui ir raportavimui naudoja Microsoft Raportavimo servisą (Reporting services). 2016 m gegužės pabaigoje Microsoft sukūrė naują funkcionalumą - Raportavimo paslaugų portalą (Reporting services portal https://msdn.microsoft.com/en-us/library/ms170438.aspx).

Tai atnaujintas, modernus, portalas, kuris apima KPI‘s, ataskaitas mobiliems įrenginiams, dinamines ataskaitas, Excel ir Power BI darbastalio funkcijas. Interneto portalas pakeičia ankstesnėse versijose buvusį Ataskaitų vadovo (Report Manager) fukcionalumą.

Labbis 4.PRO sukurta naudojant naujausias technologijas ir nuolat palaikoma sistema. Šiuo metu siūlome atnaujintą sistemą, raportavimui bei ataskaitų rengimui naudojančią naujausią MS Reporting Services versiją.

2016-02-29

Nuolatiniam IT paslaugų gerinimui įdiegta ISO 20000-1

Vienas didžiausių iššūkių IT įmonių veikloje yra kokybiškas paslaugų teikimas ir nuolatinis jų gerinimas. 

ISO reikalavimų įgyvendinimas suteikė minčių, kaip daugybę kokybės užtikrinimo veiklų apjungti į vieningą sistemą. Tai leido šias veiklas vykdyti planingai, labiau struktūruotai. Atsirinkome daugiausiai naudos duodančias ITIL praktikas ir sutelkėme dėmesį būtent į jas: įsidiegėme naują nuolatinio paslaugų gerinimo procesą, kuris leidžia įvertinti, ką nuveikėme, kaip patobulėjome. Tapo gerokai paprasčiau susikalbėti su potencialiais, ypač užsienio klientais, kurie neturi patirties ir pagrindo pasitikėti lietuviškomis įmonėmis ir jų teikiamomis paslaugomis. ISO/IEC20000-1 sertifikatas šiuo atveju mums yra patikimumo įrodymas ir tarptautiniu mastu pripažįstamas kokybės garantas.

2016-02-20

Labbis4.PRO cloud - nuoma

Labbis4.PRO cloud - paslauga Jūsų įmonei, verslo valdymo sistemos Labbis4.PRO nuoma. Nuomoti galima visą vieningą sistemą arba atskiras jos dalis. Plačiau

2015-10-19

Išplėstinė sąsaja su VATARAS

Atnaujinome sąsają su VATARAS (valstybės tarnautojų registras). Sukurta dvipusė išplėstinė sąsaja VATARAS su sistema Bonus, apimanti apsikeitimą atostogų, komandiruočių, neatvykimų, organizacinės struktūros, registrų, darbuotojų bei etatų duomenimis. Jokio duomenų dubliavimo eksploatuojant sistemą Bonus.

2016-01-18

Logas nauja versija

Išleista nauja dokumentų valdymo sistemos Labbis DVS versija Logas - procesų ir dokumentų valdymui.

Sistemos išskirtinumas

Išmanusis duomenų skenavimas - skeneris, OCR ir Logas duomenų apdorojimo procesai - paieškai skenuoto dokumento turinyje bei optimizuotam duomenų užpildymui.

Sukurtas naujas funkcionalumas:

 • patogios procesų valdymo priemonės;
 • plati integracija su technine įranga. QR ir RFID kodų, NFC žymių naudojimas dokumentų ir informacijos apie dokumentą paieškai;
 • ISO, Lean, Six Sigma bei kitų procesų valdymo standartų diegimui sistemos Logas aplinkoje;
 • informacijos paieškai dokumento tekste (OCR);
 • informacijos, dokumentų ir duomenų teikimui išoriniam vartotojui;
 • sukurti įrankiai sąsajų su Labbis4.PRO konfigūravimui bei sąsajų su išorės sistemomis kūrimui, naudojant ECM ir BPM standartus ir užtikrinant duomenų  naudojimą procesuose;
 • bei kitos funkcijos ir įrankiai. Plačiau

2016-01-02

Atnaujinti prekiniai ženklai Labbis, Logas, Bonus, Konto

Savo darbuotojams, klientams, partneriams, verslo ir viešojo sektoriaus įmonėms pristatome naują įmonės Labbis ženklą bei produktų Labbis, Logas, Konto ir Bonus prekinius ženklus.

Labbis4.PRO sistemos, skirtos konkrečioms veiklos sritims, supakuotos į atskirus produktus:

 

 

procesų ir dokumentų valdymui. Plačiau

 

 

personalo, darbo užmokesčio ir darbo laiko valdymui. Plačiau

 

 

finansų valdymui ir apskaitai. Plačiau

Esame dėkingi „Versli Lietuva“ projekto „BrandLAB“ dėstytojams, padėjusiems sudėti visus taškus ant „i“ ilgame UAB „Labbis“ sukurtų produktų ženklų kūrimo ir jų portfelio struktūrizavimo darbe.

2015-12-23

Sėkmingai įgyvendintas AB „SEB bankas“ Bonus sistemos diegimo projektas

Pritaikius unikalaų technologinį sprendimą daugiau nei 2200 darbuotojų darbo užmokestis skaičiuojamas tik 14 min. Plačiau

2015-12-20

Atnaujinta Bonus sąsaja su SODRA

Sukurta nauja sistemos Bonus sąsaja su SODRA. Nuo šiol iš sistemos Bonus perduodama išsami informacija apie nedarbingumą ir, žinoma, automatinis visų duomenų sukėlimas bei automatinis ataskaitų parengimas.

2015-12-20

Nauja sistemos Labbis 4 versija Labbis4.PRO skirta įmonės veiklos valdymui (ERP)

Išleista nauja sistemos Labbis 4 versija Labbis4.PRO, apjungianti dokumentų valdymą, personalo valdymą, finansų valdymą ir apskaitą ir daug kitų sistemų. Naudojama vieninga naudotojų teisių ir vaidmenų sistema bei naudotojų autentifikavimo priemonės, bendri registrai, užduotys, procesai ir dokumentai. Vieningi naudotojo sąsajos elementai bei įrankiai sistemos konfigūravimui, duomenų paieškai, peržiūrai ir išvedimui bei ataskaitų rengimui. Plačiau

2015-10-05

Sistemų pritaikymas SEPA rekalavimams

Nuo 2016 m. sausio 1 dienos įsigalios SEPA reglamentas. Naujai įsigaliosiantys SEPA reikalavimai pareikalaus tam tikrų pakeitimų šiose Labbis sistemose: Labbis Apskaita, Labbis VSAFAS, Labbis Bonus, Labbis Bilingas. Šių sistemų pritaikymui naujiems reikalavimams bus reikalingas sistemų naujinimas.

Jeigu norite gauti naujinimą, susijusį su SEPA, prašome registruotis pagalbos svetainėje http://help.labbis.lt. Registravimo instrukcija:

 • pranešimo pavadinimas: SEPA;
 • pranešimo turinys: atlikti naujinimą dėl SEPA;
 • registruoti reikia kiekvieną produktą atskirai t.y. Labbis Apskaita, Labbis VSAFAS, Labbis Bonus, Labbis Bilingas ir t.t.;
 • toliau sekti komentarus susijusius su pranešimu;
 • Jums bus pateikta sąmata (pagal turimas ir galiojančias sutartis), kurią reikės patvirtinti.

Gavus Jūsų patvirtinimą, būsite įtraukti į sistemų naujinimo grafiką.

2015-08-01

Įgyvendinant VRM projektą, sėkmingai sukurtas nDVS

nDVS – tai standartizuota dokumentų valdymo sistema, kurią VRM nemokamai platina visoms savivaldos įstaigoms. Plačiau

2016-03-10

Billing -  Žemės nuomos mokesčio apskaitai ir administravimui

Labbis 4.PRO sistemos komponentė Billing (Mokesčių skaičiavimas ir rinkliavų administravimas) sėkmingai pritaikyta žemės nuomos mokesčio (ŽNM) skaičiavimui ir administravimui savivaldybėse. Sukurtas Portalas ŽNM mokėtojams – patogiam informacijos pasiekimui bei mokėjimų vykdymui per e.valdžios vartus (VIISP). Plačiau