„Labbis“ programos mokymai Vilniaus rajono švietimo įstaigų darbuotojams

2018 07 17

Įpusėjus mokinių vasaros atostogoms, Vilniaus rajono švietimo įstaigų darbuotojai dalyvauja „Labbis“ programos mokymuose, siekiant palengvinti panaudotų ir nepanaudotų maisto produktų apskaitą.

Šiandien, liepos 17 d., Vilniaus rajono savivaldybės administracijos didžiojoje salėje vyko jau trečią kartą organizuojami mokymai, kurie padės palengvinti mokyklinių rajono valgyklų darbą. Iš Panevėžio atvykusi UAB „Labbis“ atstovė Jūratė Valančienė supažindino mokymo dalyvius su „Labbis“ programa bei praktiškai parodė, kaip reikėtų atlikti tam tikrus apskaitos darbus.

Programa „Labbis“ sudaro daug įvairių sistemų, kurios palengvina duomenų registravimą, tvarkymą bei analizavimą. Nuo šiol visi maisto produktų ir porcijų skaičiavimai, kurie iki šiol buvo atliekami rankinių būdu, bus integruoti į elektroninę erdvę. Sistema taip pat galės pati apskaičiuoti kalorijų, baltymų, angliavandenių ir kt. kiekį kiekvienoje maisto porcijoje, kas užtikrins geresnės mitybos ir sveikesnio maisto racioną Vilniaus rajono moksleiviams.

Panašūs mokymai Savivaldybėje vyko liepos 9 bei 12 dienomis, ateityje mokymus planuojama surengti liepos 19 d. bei rugpjūčio 10 d. ir 27 d.