Bonus - lengva adaptacija prie naujos mokesčių reformos

2019 01 01

Nuo 2019 metų sausio 1 dienos apjungiami darbuotojo ir darbdavio mokami mokesčiai konsoliduojant juos darbuotojo pusėje. Šie pokyčiai lemia tai, kad įmonės turi pakeisti visų darbuotojų darbo sutartis iki sausio 1 dienos.

UAB „Labbis“ atsižvelgdamas į šiuos pokyčius pakeitė Bonus sistemą ir pritaikė ją naujajai mokesčių reformai pačiu patogiausiu būdu. Duomenų perskaičiavimui sukurtos naujos funkcijos, kurias naudojant bus automatizuotas darbo sąlygų duomenų keitimas ir perskaičiavimas. Darbuotojus įmonės galės suskirstyti į tam tikras grupes (srautus) ir atlikti pakeitimus iškart visai grupei. Įvestos naujos funkcijos pagalba galima atlikti šiuos veiksmus:

  • Srautinis naujų darbo sąlygų sukūrimas;
  • Srautinis etatų atlyginimo informacijos sukūrimas ir funkcijos aktyvavimas;
  • Srautinis formulių darbuotojams keitimas (individualių darbuotojo formulių keitimas, keičiant reikiamus koeficientus);
  • Srautinis vykdomųjų raštų keitimas;
  • Srautinis informacijos skaičiavimams keitimas naudojant esamas reikšmes;
  • Srautinis darbo sutarčių (word) dokumentų formavimas ir spausdinimas.

Dėl patogaus darbuotojų skirstymo į grupes ir automatizuoto duomenų perskaičiavimo įmonės sumažina ne tik buhalterių darbo laiko kaštus, bet ir klaidų tikimybę.

Sistemos dėka greitai ir patogiai susitvarkysite su naujomis mokesčių reformos sąlygomis: pakeisite reikiamus įmonės vidaus dokumentus, automatiškai perskaičiuosite juose nurodytus užmokesčio už darbą dydžius, pakeisite mokėjimo už darbą ir premijavimo nuostatus, įmonės vadovo įsakymus, nustatytas priedų skyrimo tvarkas, taisykles ir pan. O tuo pačiu darbuotojai bus tinkamai informuoti apie permainas darbo sutartyje.

Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Sutikti ir uždaryti“ arba toliau tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi. Daugiau informacijos apie slapukus.
Sutikti ir uždaryti