Naujienos

Įpusėjus mokinių vasaros atostogoms, Vilniaus rajono švietimo įstaigų darbuotojai dalyvauja „Labbis“ programos mokymuose, siekiant palengvinti panaudotų ir nepanaudotų maisto produktų apskaitą.

Plačiau >
Sėkmingai įgyvendintas Labbis produktų Bonus, Labbis4.PRO, Logas, Konto poveikio vertinimas pagal BDAR reikalavimus, vertinant programinės įrangos bei teikiamų paslaugų atitiktį BDAR reikalavimams.

Plačiau >
Sukurta Labbis4.PRO sąsaja su E.sąskaita. Atnaujinus Labbis4.PRO sistemos versiją sutaupysite laiko ir išvengsite klaidų. Jums nereikės dubliuoti sąskaitų faktūrų dviejose sistemose.

Plačiau >
Sukūrėme adaptyvaus šiuolaikiško dizaino portalą elektroninei registracijai į Kauno rajono vaikų darželius. Prisijungę prie jo (darzeliai.krs.lt) tėvai ar globėjai savarankiškai gali užpildyti elektroninę prašymo švietimo įstaigoms formą, papildyti prašymą ir stebėti jo vykdymo būklę.

Plačiau >
Sistema jau pritaikyta automatiniam duomenų teikimui į VMI sistemą i.MAS: PVM sąskaitų faktūrų registrų teikimui į i.SAF, bei važtaraščių ir kitų krovinių gabenimo dokumentų duomenų teikimui į i.SAF.

Plačiau >
IT parodoje Lenkijoje "IT Future 2016", UAB Labbis dalyvavo IT lyderių konkurse, kurio tikslas yra pasirinkti ir apdovanoti tiekėjus, siūlančius labiausiai novatoriškus ir efektyvius produktus, paslaugas ir sprendimus.

Plačiau >