Kompetencija

Pranašumą lemia visapusiškas prisitaikymas prie kliento poreikių

ISO 9001

Kokybės vadybos standartas Informacinių sistemų kūrimo, diegimo, aptarnavimo ir palaikymo srityse.

Efektyvesnis valdymas. Mažesnės išlaidos. Mūsų darbuotojai supranta įmonės tikslus ir procesus. Klientai pasitiki mūsų produktais ir darbo kokybe.

ISO 27001

Informacijos saugumas, tampa vis didesniu iššūkiu ir rūpesčiu šiandieninėje įmonių veikloje. Labbis žino kaip kurti saugius produktus ir kaip saugoti savo klientų informaciją. Todėl buvome sertifikuoti pagal ISO 27001 informacijos saugumo valdymo srityje.

ISO 20000-1

Paslaugų valdymo standartas, užtikrinantis kokybiškų ir klientų reikalavimus atitinkančių aptarnavimo ir palaikymo paslaugų teikimą.

Nuolat gerindami paslaugų kokybę, ženkliai sumažinome klientų reikalavimų neatitikimo riziką.

Kiti sertifikatai

Labbio projektų vadovai yra  sertifikuoti ir apmokyti dirbti pagal visame pasaulyje pripažįstamą projektų valdymo metodiką CompTIA Project+, todėl  projekto valdyme dėmesį koncentruojame ne tik į rezultatą, bet ir užtikriname visų proceso žingsnių aukščiausią priežiūrą, nuo projekto plano parengimo iki projekto apžvalgos dokumentų rengimo. Sertifikuoti UX dizaino ekspertai, pasitelkdami ilgametę patirtį ir puikias analitines žinias, sukuria ne tik patrauklų, bet ir ergonomišką produktą. Esame sukaupę didžiulę patirtį plačios srities projektų įgyvendinime, todėl siekiame pasidalinti savo patirtimi su kiekvienu klientu.